Nová řada produktů Compress Expand - Sport Nutrition Vávra

Kategorie článků

Nejsledovanější články

Online návštěvníků: 10

Nová řada produktů Compress Expand

10.11.2009 10:42

Firma Nutrend připravila přelomovou NOVINKU: představuje na trh exkluzivní řadu doplňků sportovní výživy Compress Expand určenou pro ty nejnáročnější klienty. Každý z produktů této řady má zcela unikátní složení a vždy obsahuje prvky, které vám nedokáže nabídnout žádná jiná značka.
Charakteristickým rysem této nové řady je použití těch nejkvalitnějších značkových surovin jasného původu a zastoupení jednotlivých složek v těch nejúčinnějších možných dávkách, které jsou na samé hranici dovolených možností pro prodej v EU. Cílem těchto „specialit“ je jediný - maximální možný účinek pro maximální spokojenost uživatelů.
To je COMPRESS EXPAND značka vyvíjená v nejmodernějších laboratořích za podpory nejlepších českých i slovenských závodníků v kulturistice. Značka určená pro všechny, kteří chtějí být nejlepší.

Důkazem je i použití těch nejlepších a moderní vědou ověřených ingrediencí jako jsou:

Do exkluzivní  řady Compress Expand patří tyto jedinečné produkty:

COMPRESS COLOSTRUM
90 % proteinový suplement s minimálním obsahem tuku (0,3 g) i sacharidů (0,6 g) ideální do období tvrdých rýsovacích tréninků. Tento unikátní proteinový suplement je obohacen o bioaktivní kolostrum, které obsahuje růstové faktory.

 

COMPRESS N. T. proteinový suplement, kterého základ toří mléčný proteinový izolát s velmi vysokým 92 % obsahem micelárního kaseinu, který je díky postupnému dlouhodobému uvolňování vhodný k užití před spaním pro odstranění katabolických (svaly odbourávajících) procesů.

COMPRESS B.I.G. COMPRESS BODYBUILDING INSTANT GAINER je dokonalým objemo¬vým suplementem nové generace se zcela unikátním a vysoce účinným složením: základem je speciální směs NitroPeptide Protein Blend a sacharid isomaltulóza (Palatinose™), extrémními 6000 mg aminokyselin BCAA a 3000 mg L-Glutaminu v každé dávce.

COMPRESS WHEY AMINO 10000 aminokyseliny s čistého hydrolyzátu syrovátkového proteinu s vysokým stupněm enzymatické hydrolýzy, díky čemu obsahují nejvyšší možný obsah volných peptidů, které zajišťují nejrychlejší možné vstřebání ze zažívacího traktu a přechod do krevního řečiště a ke svalovým buňkám.

COMPRESS FEVER spalovač s absolutně maximálním stimulačním a termogenně-akceleračním účinkem jakého je možné při použití povolených látek dosáhnout! Obsahuje komplex účinných látek v tak silných koncentracích, jaké jsou na naprosté hraně možností pro legální prodej v České republice.


Všechny produkty nové řady Compress Expand zakoupíte na našem eshopu kliknutím ZDE

Fotogalerie:

Hodnocení článku:

Hlasujte jako ve škole: 1 2 3 4 5 , aktuálně 2.8

Komentáře

K tomuto článku zatím není komentář
Váš komentář:
Jméno:
E-mail:
Opište kód 2796:
 

Vyhledávání

Poraďte se s odborníkem

Mgr. Janka Pálešová
mobil: 608 962 685
tel., fax: 585 155 061
e-mail: info@sportnutrition.cz
ICQ: 358 329 201
358329201

Facebook

Doporučujeme

Nejlépe hodnocené články

Anketa

Nahrávám anketu...

SPORTNUTRITION VÁVRA       A U solných mlýnů 2 - Lékárna, 783 71 Olomouc       T+F 585 155 061       M 608 962 685       E info@sportnutrition.cz
webdesign 123 DESIGN