BioTech Nutrition a novinka NITRO PURE WHEY GOLD protein - Sport Nutrition Vávra

Kategorie článků

Nejsledovanější články

Online návštěvníků: 7

BioTech Nutrition a novinka NITRO PURE WHEY GOLD protein

30.9.2009 14:19

Firma BioTech je na trhu exkluzivní výroby a prodeje sportovní výživy a doplňků stravy více než 15 let, původem ze Spojených států amerických jako BioTech USA. Po roce 1999 se vedle pokračujícího vývoje amerických produktů začala společnost rozšiřovat i na evropský trh jak ve výrobě, no především v rozsáhlé distribuci a dnes dosahuje výbornou pozici na trhu ve více než 44 zemích.
Cílem společnosti je uspokojit požadavky ve výrobě ruku v ruce s představou životního stylu, jehož trendy směřují k zdravé výživě. V široké nabídce nalezne každý ideální produkty pro životní styl od výrobků pro zvýšení svalové hmoty, přes energizaci a vitalizaci organismu, po dietní produkty.
Léty prověřena kvalita a oblíbenost produktů této firmy je tou nejlepší reklamou. Zárukou kvality je řada kvalifikovaných odborníků světových zemí, kteří se podílí na vývoji a testování produktů  BioTech tak, aby se k zákazníkovi dostaly jen skutečně kvalitní produkty s maximální účinností.

Firma BioTech oslovuje všechny zákazníky komplexní nabídkou. Pro snadnější orientaci vytvořili tři kategorie výrobků:
 
Muscle: To této skupiny patří produkty pro zvýšení svalové hmoty, zvýšení objemů a síly, spalovače tuků i speciální produkty pro kulturisty, vzpěrače a silové sportovce.

Sport: Skupina obsahuje produkty řady pro výkonnostně orientovaný životní styl.

Comlete life: Nabízí řadu produktů, které osloví každého, pro koho je důležité zdraví, fitness, vitalita.

 

Dovolujeme si Vám představit exkluzivní NOVINKU firmy BioTech: NITRO PURE WHEY GOLD protein.
Nitro Gold představuje novou linii proteinů dle současných náročných požadavků trhu na kvalitu a dostupnost proteinů syrovátkové bílkoviny.
Tento komplexní zdroj kvalitní bílkoviny představuje široký rozsah použitelnosti jak pro osoby snažící se o přírůstky svalové hmoty, tak i pro usilující o snižování tělesného tuku. Každá dávka obsahuje 23 g proteinů bez přídavných látek a nízkým obsahem sacharidů i tuků. Výzkumy dokázali, že intenzivně trénující sportovci, tak i osoby s vysokým pracovním zatížením potřebují více bílkovin. Odborníci z oblasti vědy o výživě i profesionální sportovci doporučují přísun kolem 2 g proteinů na 1 kg tělesné hmotnosti denně.

Protein Nitro pure je vyroben podle patentu z čisté směsi syrovátkové bílkoviny – je to jedinečná kombinace vydatných složek: ultrafiltrovaný syrovátkový izolát, syrovátkový koncentrát a glutamín. Pro výrobu používají nejvyspělejší technologii výroby a nejkvalitnější zdroje surovin. Překvapující je Nitro gold zvláště svojí lahodnou chutí švýcarské čokolády nebo francouzské vanilky, díky tomu se budete těšit, že si můžete kdykoliv připravit osvěžující výživný proteinový nápoj.

 

Protein NITRO PURE WHEY GOLD zakoupíte na stránkách www.sportnutrition.cz

Pro akční nabídku klikněte ZDE

 

 

Fotogalerie:

Hodnocení článku:

Hlasujte jako ve škole: 1 2 3 4 5 , aktuálně 2.9

Komentáře

K tomuto článku zatím není komentář
Váš komentář:
Jméno:
E-mail:
Opište kód 2796:
 

Vyhledávání

Poraďte se s odborníkem

Mgr. Janka Pálešová
mobil: 608 962 685
tel., fax: 585 155 061
e-mail: info@sportnutrition.cz
ICQ: 358 329 201
358329201

Facebook

Doporučujeme

Nejlépe hodnocené články

Anketa

Nahrávám anketu...

SPORTNUTRITION VÁVRA       A U solných mlýnů 2 - Lékárna, 783 71 Olomouc       T+F 585 155 061       M 608 962 685       E info@sportnutrition.cz
webdesign 123 DESIGN